Něco ohledně postav.....

14. ledna 2008 v 10:26 |  postavy
Přímo nesnášim kopírování článků z oficiálních stránek ... jako např Lost , jako by nestačilo že je jen jedna stránka .. lidi kopírujou a stejně je to tak trapný ..
Proto články na tomhle blogu jsou narozdíl od jinejch vlastní .. moje úvahy atd...
začala bych asi těma hlavníma postavama jako je třeba Jack :
no jack pracoval předtím v nemocnici kde pracoval jako neurochirurg (léčba nádorů , rakoviny ... ) proto také jako jediný z ostrova i z dharmy mohl operovat Bena .. Ale vrátila bych se spíše k jeho životu před pádu letadla ... Seznámil se s jednou ženskou Sárou a jak už to bývá byla z toho bveliká láska .. a nakonec i svatba ... Jeho žena si ale počase našla milence ... a stejně jejich vztah neklapal a nakonec došlo k rozvodu ... Jack nejdříve podezříval svého otce kterého později zmlátil a dostal se do věžení .. Odkud ho samozdřejmě dostala jeho bývalá :D
Pak bych asi pokračovala Kate : Její matka se znovu vdala a vzala si muže který jí týral a mlátil .. její matka jelikož měla otce ráda nikomu to neřekla ..Kate na to přišla a Otce zabila .. Potom zapálila dům a vzala peníze za půjčku .. Matka se jí poté zřekla . Kate byla na útěku a jistý muž od policie po ní šel .Kate se seznámila s jen¨dním mužem a jemu předstírala že se jmenuje monika .. Nakonec když ten šerif zjistil že bydlí a je štastně vdaná řekl jí že když se usadí nechá jí být .. Její muž ale naplánoval svatební cestu do zahraničí .. Kate mu to řekla a odešla . Manžel se z toho nervově zhroutil .....Nemám te'd moc času tenhle článek dopsat ..Snad ho dodělam koncem tejdne :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sledujete ztracený??

Pravidelně ... 75% (3)
Občas 25% (1)
Viděla sem asi jeden díl 0% (0)
Co to je ??? 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.